Імплантація зубів

Імплантація зубів в Кременчуці

Для імплантації зубів використовуються зубні імпланти.

Що таке імплант?

Зубний імплант являє собою гвинт, який замінює собою корінь недостатнього зуба. При імплантації зуба він загвинчується в щелепу і надійно фіксується в щелепній кістці, створюючи міцну основу для встановлення нового штучного зуба. Імплант може замінити собою один чи кілька відсутніх зубів.

Як відбувається імплантація зубів та імплантація імплантації?

Вся первинна процедура імплантації зубів (установки імпланту) проводиться під місцевою анестезією. Хірург робить невеликий надріз ясен для доступу до щелепної кістки, потім формує канал для імплант вживлення. При імплантації зуба імплант вставляється у канал і механічно закріплюється. Через деякий час імплант надійно приживається у щелепі, ставши його складовою. Переконавшись, що імплант жорстко зафіксувався, на нього надягається абатмент – сполучна ланка між імплантатом і зубним протезом. На цьому імплантацію завершено. Ваші нові зуби нічим не відрізняються від натуральних. Такі ж міцні та красиві.

Для запису на консультацію, телефонуйте за номером, вказаним нижче.

Імплантація зубів
Консультація хірурга
100-200 грн
Цирконієва коронка на імпланті
7000 грн
Імплантація металокерамічною коронкою (у вартість включається: зняття анатомічних відбитків, виготовлення діагностичних моделей, визначення ЦО, використання прикусних валиків, аналіз R-знімка, формувач ясна, індивідуальний абатмент, встановлення імпланту
6 000 грн
Видалення зуба
от 500 грн

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Телефонні номери: (5366) 70-07-54, 067 957-57-77, 095 324-04-26

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4,29 из 5)
Загрузка...