Відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів кабінету
«Стоматолог і Я»

Відгуки пацієнтів кабінету "Стоматолог та Я" Кременчук
Відгуки пацієнтів

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (49 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Загрузка...

Ви також можете залишити свій відгук, відвідавши нашого стоматолога. Ми пропонуємо якісне та недороге лікування та протезування. Тому, якщо ви шукаєте хорошого стоматолога у Кременчуці – то радимо звернутися до нас. Ваш гарний відгук – це найкраща нагорода за нашу роботу.

Надішліть свій відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Скасувати
Залишіть ваш відгук
Стоматолог і Я
Середня оцінка:  
 14 відгуки
   Сергій

Дуже вдячний всьому колективу "Стоматолг і Я"! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований. Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!

   Ольга

Дякую лікарю Олені Юріївні Сергєєвій за мою чудову посмішку! Дуже чуйний, уважний і знає свою справу, Лікарю! А також висловлюю свою подяку всьому персоналу клініки! Велике дякую!

   Ірина

Висловлюю свою подяку та захоплення майстерності та золотим рукам хірурга Гримова Володимира Олександровича.

У період відпустки (приїхала з ЄС) видаляла зуб з 4 корінням (кожен корінь видалявся окремо) і відразу ж ставила імплант.
Руки лікаря та помічники Вікторії були невагомі і зовсім не зачіпали ні щік, ні губ, не тиснули на щелепи, дуже акуратно. Я зрозуміла, що імплант уже встановлений у той момент, коли почали накладати шви на ясна.
Надалі болю сильного не було, набряк також був відсутній.

Дякую вам, Володимире Олександровичу, за ваш талант і професіоналізм!

Результат перевершив мої найкращі очікування, однозначно рекомендую!

   Оксана, бібліотекар

Професіонали своєї справи! Вдячна Гайдаш Андрію Миколайовичу за гарну посмішку )

   Виктор

Хочу висловити особливу подяку Альоні Сергіївні, привітна і позитивна людина, фахівець своєї справи, лікуюсь у неї не вперше і завжди задоволений результатом на всі сто, за що їй велике спасибі.

   Оксана

Лікарями задоволена!!! Так тримати! Але в регістратурі неможливо записатись по телефону - все занято, як так коли приходиш через 30 хв - місць повно, на коли хочеш!

   Светлана, Менеджер

Задоволена всім і обслуговуванням, і лікарями, і результатом.

   Светлана, менеджер

Хочу відгук написати про хірурга, у якого і руки золоті та голова є. Гримов Володимир Олександрович, раніше працював в іншій клініці, зараз у "Стоматолог та Я" на Шевченка. Я, та й діти мої теж, за лікарем, перейшли обслуговуватися сюди і дуже задоволені, і сервісом, і лікарями, і результатом. Почула про лікаря випадково і вчасно від задоволених його роботою пацієнтів, які з іншої країни до нього їздять на лікування. Ставила в нього імплант, складний випадок, треба було ще кістку наростити. Описувати подробиці не буду, була жодна операція, і чистка нориці в тому числі. Близько 2-х років тривало лікування, але з вини лікаря, інші стоматологічні питання вирішували. До речі, теж у цій клініці. Добре зробили свою роботу і терапевт Тетяна Сергіївна та протезист Віталій Андрійович. Тепер я з гарною посмішкою і ціна нормальна, тут із розцінками порядок.

   Віктория

Дякую лікареві Олені Сергіївні за професіоналізм і дуже хороше ставлення.

   Юлия, учитель

Зробила чистку та пролікувала зуби у Тетяни Сергіївни, міст-у Миколи Миколайовича. Думаю, що надалі звертатимуся тільки сюди, бо оцінила сервіс та ціни. Удачі Вам, процвітання, здоров'я та більше вдячних пацієнтів.

Сторінка 1 з 2:
«
 
 
1
2
 
»