Відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів кабінету
«Стоматолог і Я»

Відгуки пацієнтів кабінету "Стоматолог та Я" Кременчук
Відгуки пацієнтів

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (31 оценок, среднее: 4,68 из 5)
Загрузка...

Ви також можете залишити свій відгук, відвідавши нашого стоматолога. Ми пропонуємо якісне та недороге лікування та протезування. Тому, якщо ви шукаєте хорошого стоматолога у Кременчуці – то радимо звернутися до нас. Ваш гарний відгук – це найкраща нагорода за нашу роботу.

Залишіть ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відміна
Напишіть ваш відгук
Стоматолог і Я
Середній рейтинг:  
 13
 Ольга

Дякую лікарю Олені Юріївні Сергєєвій за мою чудову посмішку! Дуже чуйний, уважний і знає свою справу, Лікарю! А також висловлюю свою подяку всьому персоналу клініки! Велике дякую!

 Ірина

Висловлюю свою подяку та захоплення майстерності та золотим рукам хірурга Гримова Володимира Олександровича.

У період відпустки (приїхала з ЄС) видаляла зуб з 4 корінням (кожен корінь видалявся окремо) і відразу ж ставила імплант.
Руки лікаря та помічники Вікторії були невагомі і зовсім не зачіпали ні щік, ні губ, не тиснули на щелепи, дуже акуратно. Я зрозуміла, що імплант уже встановлений у той момент, коли почали накладати шви на ясна.
Надалі болю сильного не було, набряк також був відсутній.

Дякую вам, Володимире Олександровичу, за ваш талант і професіоналізм!

Результат перевершив мої найкращі очікування, однозначно рекомендую!

 Оксана, бібліотекар

Професіонали своєї справи! Вдячна Гайдаш Андрію Миколайовичу за гарну посмішку )

 Виктор

Хочу висловити особливу подяку Альоні Сергіївні, привітна і позитивна людина, фахівець своєї справи, лікуюсь у неї не вперше і завжди задоволений результатом на всі сто, за що їй велике спасибі.

 Оксана

Лікарями задоволена!!! Так тримати! Але в регістратурі неможливо записатись по телефону - все занято, як так коли приходиш через 30 хв - місць повно, на коли хочеш!

 Светлана, Менеджер

Задоволена всім і обслуговуванням, і лікарями, і результатом.

 Светлана, менеджер

Хочу відгук написати про хірурга, у якого і руки золоті та голова є. Гримов Володимир Олександрович, раніше працював в іншій клініці, зараз у "Стоматолог та Я" на Шевченка. Я, та й діти мої теж, за лікарем, перейшли обслуговуватися сюди і дуже задоволені, і сервісом, і лікарями, і результатом. Почула про лікаря випадково і вчасно від задоволених його роботою пацієнтів, які з іншої країни до нього їздять на лікування. Ставила в нього імплант, складний випадок, треба було ще кістку наростити. Описувати подробиці не буду, була жодна операція, і чистка нориці в тому числі. Близько 2-х років тривало лікування, але з вини лікаря, інші стоматологічні питання вирішували. До речі, теж у цій клініці. Добре зробили свою роботу і терапевт Тетяна Сергіївна та протезист Віталій Андрійович. Тепер я з гарною посмішкою і ціна нормальна, тут із розцінками порядок.

 Віктория

Дякую лікареві Олені Сергіївні за професіоналізм і дуже хороше ставлення.

 Юлия, учитель

Зробила чистку та пролікувала зуби у Тетяни Сергіївни, міст-у Миколи Миколайовича. Думаю, що надалі звертатимуся тільки сюди, бо оцінила сервіс та ціни. Удачі Вам, процвітання, здоров'я та більше вдячних пацієнтів.

 Мария, учительница

Лікарі та лікування, все було чудово! Дякую за чудову роботу!

Сторінка 1 из 2:
«
 
 
1
2
 
»