10 цікавих фактів про зуби людини

10 цікавих фактів про зуби людини, відібрані стоматологами Кременчука.

Эти советы помогут вам иметь здоровые зубы.

стоматологія Кременчук реставрація
Відгуки стоматолог кременчук
стоматолог кременчук

1.Зуби формуються ще до народження

Харчування матері під час вагітності прямо впливає на майбутні зуби дитини. Корінні зуби у нього формуються ще до народження, а не після випадання молочних зубів.

2. Найміцніша

Найміцніша частина організму — це найбільша зубна емаль. Вона міцніша за кістки і містить дуже багато мінералів.

3. Не гризіть нігті

Від цього страждають зуби, тому що відбувається тертя зубів між собою і вам раніше доведеться звернутися до стоматолога.

4. Посміхайтеся

Стоматологи радять частіше усміхатися. Ви не тільки покажіть свої красиві зуби, а й отримаєте порцію ендорфінів — гормонів задоволення.

5. Обмежте споживання цукру.

Кислотні та солодкі напої, такі як газовані, кава, чай, фруктові соки, енергетики викликають пошкодження зубної емалі. Стоматологи радять полоскати рота чистою водою після їх вживання.

6. Не прагнете мати білі зуби.

Натуральні зуби не мають суто білого кольору, і яскраво білі зуби контрастують з натуральними. У кабінеті стоматолога вам підберуть оптимальний, натуральний білий відтінок для зубів.

7. Формування зубів.

Спочатку під яснами формуються зачатки зубів. Потім утворюється коронка зуба. В останню чергу з’являється корінь, який прикріплює зуб до щелепи.

8. Важливість генів.

Зубне здоров’я успадковується генами батьків. Ви можете мати здорові татові зуби або проблемні мамині. Але в наш час дива стоматології дозволяють вирішити всі проблеми із зубами. Стоматолог знайде рішення для будь-яких проблем, які можуть виникати у житті.

9. Зуби мудрості.

Щелепа людини в процесі еволюції стає меншою і зубам мудрості вже не вистачає місця. Доводиться звертатися до стоматолога для їхнього видалення. Але вже є діти, які просто не мають зубів мудрості вже при народженні.

10. Найважливіші зуби.

Частина зубів постійно зайняті відкушуванням та пережовуванням їжі. Якщо ці зуби відсутні, то швидко зношуються всі інші. Тому не відкладайте візит до стоматолога, втративши один із цих дуже важливих зубів. У кабінеті стоматолога – ортопеда вам зроблять чудові протези, дуже міцні штучні зуби, які ніхто не відрізнить від натуральних.

11. Зубний протез

Якщо вам не вдалося зберегти до старості свої зуби, не впадайте у відчай, сучасна стоматологія дозволяє створювати зубні протези, які зовні нічим не відрізняються від натуральних зубів.

Share:
Поділитися
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...