Зубні імплантати (імплантанти)

Протезування зубів за допомогою мостоподібних протезів або коронок застаріло, для Вашого здоров’я це не найкращий метод! Адже при цьому сусідні зуби сточуються і забезпечуються елементами кріплення, ушкоджуючи їх. Вибирайте зубний імплантат (його ще називають імплант або імплантант).

Імплантати — сучасні, ефективні та надійні. Вони захищають та стабілізують усі зуби та щелепу.

Імплантати (імпланти, імплантанти)це найсучасніші зубні протези!

Імплантація зубів – це майбутнє стоматології як у світі, так і у нас, у Кременчуці.

Імплантат, або дентальний (зубний) імплант, замінює не лише видиму частину зуба, а й по суті зубний корінь. З імплантатом (імплантантом) можна уникнути неприємного лікування зубних кореневих каналів! Сучасні дентальні імплантати складаються з кількох частин: самого імпланта – штучного кореня, який вживлюється в щелепну кістку, видимої частини зуба або зубного протеза та опорної конструкцією, що знаходиться під нею, – абатменту.

Абатмент кріпитися на імплантат і, як правило, складається з надміцної кераміки або титану. Він може вкручуватися також під гострим кутом, забезпечуючи протезі імплантату, що знаходиться на ньому, точне положення в зубному ряду. Принцип конструкції з декількох імплантантів дозволяє досягти найкращого результату, косметичного ефекту, надійності та гігієни рота!

імплантати зубів, імплант
імплантати зубів, імплант кременчук
імплантати зубів, імплант кременчук

Імплантати зручні

Дентальні (зубні) імплантати забезпечують більшу стійкість і не створюють перешкод у роті дугами або пластинками, як протези. Вони виключно зручні при пережовуванні їжі, оскільки сприймаються як власні зуби та не обмежують простір у роті. Розмовляти та куштувати на смак знову легко та приємно! Дентальна імплантологія забезпечує якість життя та надійність, незалежно від віку!

Досвідчені лікарі стоматологи-імплантологи кабінету «Стоматолог і Я» — у Кременчуці — зможуть провести імплантацію зубів із застосуванням сучасних та надійних імплантатів, використовуючи нові методи імплантації.

Гарна посмішка

імплантатДентальні імплантати – найкраща альтернатива. Красива посмішка часто говорить більше, ніж тисячі слів. Коли в людини красиві зуби, він просто чудово почувається, впевнений у собі, радіє життю. Сильними зубами можна насолоджуватися і навіть «кусатися». Є важлива медична функція здорових зубів: рівномірні сили, що виникають при жуванні, правильно навантажують щелепу і тим самим зберігають її. Зниження навантаження неминуче призводить до атрофії кістки. Імплантати, як і власні здорові зуби, зберігають функціональне навантаження щелепної кістки.

Переваги імплантатів (імплантантів):

  • Універсальність (здатність встановлення імплантатів у кістку будь-якої щільності);
  • Надійна фіксація;
  • Швидке приживлення зубних імплантатів;
  • Довговічність (термін служби імплантатів сягає 20 і більше років);
  • Естетика імплантатів (гвинтові імпланти не просвічують через ясна, це відбувається завдяки титановим або цирконієвим абатментам і цементу для фіксації імплантантів, на які встановлюється або металокерамічна або керамічна коронка на імплант);
  • Низький відсоток відторгнення імплантатів;
Share:
Поділитися
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (10 оценок, среднее: 4,60 из 5)
Загрузка...